MAPEI

MAPEI

Výrobky MAPEI, lepidlá a chemické produkty pre stavebníctvo, prinášajú do stavebných konštrukcií nielen spoľahlivú technickú funkciu, ale prispievajú aj ku kvalite života každého, kto si značku MAPEI vyberie. Zlepšujú estetický dojem stavby a ochranu životného prostredia. Výrobky MAPEI sú všade: v našich domovoch, v betónových pilieroch alebo sú použité pri rekonštrukcii historických budov, vo výstužiach, ktoré sú často skryté pred našimi zrakmi, ale napriek tomu sú neoddeliteľné od prvkov, ktoré spájajú svojou priľnavou silou.

Spoľahlivosť a stálosť, široká škála vlastností a farieb predstavujú možný zdroj pomoci a inšpirácie pre projektantov a architektov v snahe vytvoriť čo najatraktívnejšie a bezpečnejšie konštrukcie.

Zákaznícky servis je nepochybne jedným z kľúčov k úspechu firmy MAPEI. Zákazník je naozaj na prvom mieste v zozname priorít spoločnosti. Technický servis neponúka iba kvalifikované rady cez telefón, ale tiež zaisťuje odborné konzultácie a merania konkrétnych technických záležitostí na mieste stavby. Laboratórny výskum MAPEI často prebieha na základe podnetov od technických poradcov, ktorí zhromažďujú požiadavky a dotazy od zákazníkov firmy MAPEI.

Sortiment výrobkov MAPEI je rozdelený do nasledujúcich skupín:

Produkty pre keramické obklady, dlažby a dosky z prírodného kameňa
Moderné výrobky s ľahkou aplikáciou, dlhodobou trvanlivosťou a vysokou spoľahlivosťou, ktorých vlastnosti a technické parametre sú v súlade s EN 12004, EN 12002, EN 13888 a s označením CE.
Produkty pre lepenie pružných a textilných krytín a parkiet
Vysoko kvalitné lepidlá, ktoré umožňujú dokonalejšie, spoľahlivejšie a bezpečnejšie postupy pri lepení a príprave podkladu.
Produkty pre stavebníctvo
Široký výber výrobkov umožňujúcich používanie najnovších technológií a vyhovujúce všetkým potrebám pri realizácii stavebných konštrukcií a súčasne spĺňajúcich požiadavky na dokonalý vzhľad. Uplatňujú sa pri novostavbách a rekonštrukciách vodohospodárskych diel, mostov a ďalších železničných a cestných stavbách, pri sanáciách historických budov a v novodobej modernej architektúre.
Prísady do betónu a malty
Ucelený sortiment suchých maltových zmesí spĺňajúcich požadované vlastnosti, dlhodobú trvanlivosť a náročné technické požiadavky na mechanickú a chemickú odolnosť betónu a mált. Systémy v zhode s normou EN 934.
Produkty pre podzemné konštrukcie
Výrobky určené špeciálne pre tunelárske technológie alebo stavby realizované pod úrovňou terénu a vody.
Priemyselné podlahy
Podlahové systémy na báze cementu, epoxidových a polyuretánových živíc. Ich použitie je jednoduché, spoľahlivé a ponúka široké možnosti uplatnenia.
Ochranné a dekoratívne nátery a stierky
Inovované výrobky pre dlhotrvajúci, dokonalý atraktívny vzhľad povrchových úprav stavebných konštrukcií.
Intenzifikátory mletia cementu
Prísady zdokonaľujúce proces mletia cementu a zlepšujúce jeho výsledné vlastnosti a kvalitu.

Powered by WordPress & ITsystem.sk
Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes free | Find Free WordPress Themes and find best wordpress themes at wordpress 4 themes.