Ponuka

PVC podlahy

 

Typy používaných podláh: TARKETT, GERFLOR, FATRA…

Hlavným kladom týchto podláh je ich vysoká životnosť a kvalita, ktorá spočíva v ich objemovej stálosti, vysokej oteruvzdornosti (tieto podlahy majú nižšiu obrusnosť ako keramická dlažba), ich ťažkej zápalnosti, zdravotnej nezávadnosti a nenáročnej údržbe.

V ponuke je široký výber farieb s možnosťou ich kombinácie.

späť

Kaučukové podlahy

 

Typy používaných podláh: FREUDENBERG (NORAPLAN, NORAMENT)

Kaučuk je materiál, ktorý dlhodobo odoláva enormným záťažiam a tým je predurčený na výrobu vysokokvalitných podlahových krytín. V dnešnej dobe FREUDENERG zaujíma v oblasti kaučukových krytín vedúce postavenie na trhu.

Kaučukové podlahy predstavujú presvedčivý pomer medzi cenou a výhodami používania – najvyššia kvalita, vysoká odolnosť proti opotrebovaniu a praktické spracovanie sú preto smerodatné.

Pri kaučukových krytinách sa otvára široký priestor pre inšpiráciu a kreatívnu realizáciu vďaka širokému spektru farieb a estetickému dizajnu.

späť

Priemyselné podlahy

 

Typy priemyselných podláh: VYSOKOPEVNÉ PANCIEROVÉ PODLAHY, LIATE PODLAHY, ŽIVICOVÉ PODLAHY, KAUČUKOVÉ PRIEMYSELNÉ PODLAHY – FREUDENBERG (NORAMENT)

Vývoj priemyselných podlahových systémov sa zameriava na technológie, ktoré umožňujú vytvoriť na betónovom podklade trvanlivé, odolné a bezprašné podlahy, nenáročné na údržbu. To všetko samozrejme pri dodržiavaní prísnych medzinárodných ISO noriem kvality.

Pancierové betónové podlahy znášajú vysokú dlhodobú záťaž, sú odolné obrusu a odolávajú aj účinkom chemických vplyvov. Vyhovujú špecifickým požiadavkám rôznych odvetví priemyslu. Či sa jedná o zdravotnú nezávadnosť  a protišmykovosť v potravinárskych prevádzkach a zdravotníctve alebo sú požadované antistatické vlastnosti materiálu v elektrotechnickom priemysle a iných špecializovaných prevádzkach.

Dokážeme vyhovieť aj požiadavkám strojárskych či chemických podnikov, ktoré vyžadujú odolnosť voči agresívnym chemikáliám a prenikaniu ropných produktov.

späť

Kobercové krytiny

 

  • obytné priestory, účelové priestory – hotely, administratívne budovy
  • špeciálne priestory s požiadavkou vlastností antistatických a el. vodivých, vysokozáťažových

Koberce spĺňajú všetky kvalitatívne, bezpečnostné a zdravotné požiadavky užívateľa

späť

Parkety a drevené podlahy

 

  • dodávka a montáž parkiet do obytných priestorov – drevené a laminátové podlahy pevné alebo plávajúce
  • dodávka a montáž parkiet do účelových priestorov
  • dodávka a montáž atypických drevených podláh

Parkety sa vyznačujú vysokou životnosťou.

späť

Sadrokartónové systémy

 


Sadrokartón zaujme v prvom rade svojou jednoduchosťou, ale zároveň nekonečnými možnosťami použitia pri realizácii stavebných prác. Prednosťou sadrokartónových systémov sú ich výborné akustické, protipožiarne a tepelno-technické vlastnosti. Konštrukcie, ktoré tvorí sadrokartón znižujú zaťaženie nosných konštrukcií, čím vznikajú nepriame úspory stavebných nákladov.

Patria tu: sadrokartónové podhľady, podkrovia, kazetové stropy, sadrokartónové priečky…

 

 

späť

Reliéfne trojrozmerné obklady stien

 

Nanášané alebo montované obklady stien na cementovej aj drevenej báze. Možnosť kombinácie so svetelným efektom.

 

späť

Centrálne vysávacie systémy

 


Nainštalovaním centrálneho vysávacieho systému sa komfort vášho domova jednoznačne zvýši. Zabudnite na manipulovanie s ťažkým vysávačom a nahraďte ho iba hadicou s príslušnou hubicou.

Vzhľadom na statické umiestnenie agregátu v nebytových priestoroch môže mať podstatne robustnejšiu konštrukciu prinášajúcu podstatne väčší sací výkon a teda dokonalú efektívnosť vysávania.

Centrálny vysávač SMART prefiltrovaný vzduch vyvádza mimo budov, teda nevracia ho späť do miestnosti a vzhľadom na svoj podstatne vyšší výkon odstraňuje všetok prach bez zvyšku.

späť

Powered by WordPress & ITsystem.sk
Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes free | Find Free WordPress Themes and find best wordpress themes at wordpress 4 themes.