BRENO

Podlahy a koberce BRENO

Ponuka v predajniach BRENO zahŕňa najširšie spektrum kobercov a PVC. Nájdete tu neskutočné množstvo podlahových krytín podľa druhu materiálu, techniky výroby, konštrukcie a povrchovej úpravy v mnohých farbách a dizajnoch, v rozdielnych kvalitách a s vlastnosťami od bežných po špeciálne. Súčasťou ponuky je predaj materiálov nevyhnutných na inštalovanie krytín – náterové a vyrovnávacie hmoty, lepidlá a ďalšie. Doplnkový predaj zahŕňa bytový textil, garniže, kobercové lišty a profily.

Nový koberec bude súčasťou prostredia, v ktorom žijete alebo pracujete.

V predajniach BRENO máte skutočne z čoho vyberať:

Bytové koberce
V ponuke je široká škála tovaru v rôznych farbách, potlači a dizajne, v praktických šírkach od najlacnejších až po luxusné.
Záťažové koberce
Pre kancelárske priestory, hotely a bankové domy sú určené reprezentatívne krytiny s vysokými nárokmi na praktickosť a kvalitu.

Behúne
U nás nájdete v rôznych šírkach a farbách, určené do chodieb, hál a na schody.

Objektové štvorce
Vyberať môžete aj z vysokozáťažových kobercov na špeciálnych podložkách v typoch velúr i slučka určených do hál, kancelárií a chodieb s možnosťou zmeny umiestnenia.

Kusové koberce
Chcete zútulniť a oživiť svoj domov? Nechajte sa inšpirovať v našej predajni! Predvedieme vám kusové koberce v rôznych veľkostiach, v bohatej farebnej škále, aktuálnych dizajnoch, z materiálov od najlacnejších umelých vlákien až po vlnené klasické a origiálne luxusné.

PVC podlahové krytiny
Mnohí z vás, zákazníkov, dobre poznajú tradičné krytiny. PVC prešlo vývojom, o ktorom sa môžete presvedčiť – v mnohých prípadoch predbehlo laminátové podlahy a jeho nový dizajn dokonale imituje drevo alebo dlažbu. Má veľkú variabilitu zloženia a farby, vyrába sa v rôznych hrúbkach a druhoch. Využitie nájde v bytovej výstavbe, ako záťažová krytina a pre špeciálne využitie v nemocniciach.

Powered by WordPress & ITsystem.sk
Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes free | Find Free WordPress Themes and find best wordpress themes at wordpress 4 themes.