TARKETT

Podlahy TARKETT

TARKETT  pôsobí na medzinárodnej úrovni a má široké portfólio výrobkov, pričom využíva 120 rokov skúseností, aby poskytoval integrované podlahové riešenia pre profesionálov a koncového používateľa.

Tarkett, ktorý vznikol v roku 1886, je celosvetovým lídrom v priemysle podlahových materiálov. Spoločnosť poskytuje integrované riešenia v oblasti podláh a športových povrchov pre architektov, odborníkov zariadení, zmluvných partnerov, distribútorov, inštalatérov a koncových používateľov.

Tarkett spolupracuje s mnohými svetovými špičkovými architektmi a odborníkmi v stavebníctve, aby poskytoval kvalitné služby. Preto sú integrované podlahové riešenia a športové povrchy od spoločnosti Tarkett súčasťou veľkého počtu prestížnych architektonických referencií.

Integrácia

Tarkett poskytuje integrované podlahové riešenia, ktoré uspokojujú špecifické potreby zákazníkov. Každé podlahové riešenie je jedinečné a prispieva k zvýšeniu kvality života pre tých, ktorí žijú, pracujú alebo užívajú si na ňom voľnočasové aktivity.

Zatiaľ čo pre profesionálov v stavebníctve ponúkajú lepší výkon a návratnosť počas životnosti, pre koncových používateľov poskytujú pohodlie, pohodu, bezpečnosť, dôveru a inšpiráciu.

Rozsiahle portfólio výrobkov vrátane PVC, linolea, laminátu, dreva, športových povrchov a príslušenstva umožňuje spoločnosti Tarkett všade na svete vytvoriť jedinečné skúsenosti s podlahovými materiálmi.

Podlahové riešenia spoločnosti Tarkett ponúkajú hmatateľný, funkčný, zmyslový a ekologický prínos pri každom projekte, bez ohľadu na to, či ide o verejné, komerčné, obytné alebo športové zariadenie, novú stavbu alebo renováciu.

Funkčné hľadisko

Spoločnosť Tarkett vytvára podlahové riešenia, ktoré sú trvanlivé, ľahko sa pokladajú, s výnimočnými vlastnosťami pri čistení a údržbe, a to vďaka unikátnym povrchovým úpravám.

Tieto vysokovýkonné podlahy ponúkajú najlepšiu produktivitu a najnižšie možné náklady na trhu počas ich životnosti a dokážu vytvoriť výnimočnú návratnosť investície pre našich klientov.

Zmyslové hľadisko

Podlahové riešenia Tarkett pôsobia na všetky zmysly a vytvárajú prostredia, ktoré kladú na prvé miesto kvalitu života. Rôznorodý rozsah dizajnov, farieb a vzorov vždy poskytuje dokonalý výber, pričom vynikajúca akustika a odpruženie, ktoré cítiť pri chôdzi po nich, poskytujú pohodlie a pohodu.

Ekologické hľadisko

Tarkett stále hľadá nové spôsoby, ako zvýšiť obsah recyklovaných materiálov vo svojich podlahových riešeniach a stále zavádza nové spôsoby, ktoré redukujú odpad zo surovín.

Protišmykové výrobky a výrobky s kontrolou statickej elektriny od spoločnosti Tarkett zvyšujú úroveň bezpečnosti budov, pričom nízke VOC emisie výrobkov prispievajú k lepšej kvalite vzduchu v interiéri.

Tarkett navrhuje tiež svoje výroby tak, aby sa pri nich používalo čo najmenej vody, detergentov a energie pri čistení, čím sa redukuje ich environmentálny dopad.

Powered by WordPress & ITsystem.sk
Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes free | Find Free WordPress Themes and find best wordpress themes at wordpress 4 themes.